За достъп до цялото съдържание на сайта изпратете SMS с текст bsfootball на номер 1092 (2.40 с ДДС)
вход в сайта:
ПЕТЪР КОЛЕВ ГЕРОЙ ЗА "КАРНОБАТ", НОСИ 3 ТОЧКИ
21:48, 29 Октомври 2016 - BURGASFOOTBALL.COM

Щатният голмайстор на „Карнобат“ Петър Колев пак попадна в прегръдките на своите съотборници, този път след като донесе победата с минималното 1:0 срещу „Димитровград“. Срещата бе от 12-ти кръг на Трета лига – Югоизточна зона и се проведе пред около 1000 зрители на Градския стадион в Карнобат.

В 36-та минута Георги Бинев проби по десния фланг, нахлу в пеналта и подаде към Петър Колев, който с топовен удар опъна противниковата мрежа. Попадението зарадва изключително много умножаващите се от мач на мач фенове на „Карнобат“, които до края на мача пожелаха още голове, но топката така и не попадна в нужната цел.

Да вкарат пропуснаха Йозгюр Садула, Ангел Лазаров, Димитър Петров, Георги Бинев. Повторно да се разпише изтърва и Петър Колев. Сериалът от пропуски преобладаваше периодично както през първата, така и през втората част. Топката летеше или в аут, или бе хващана от вратаря на гостите от „Димитровград“.

От своя страна гостите също имаха своите възможности, опитаха и по-масиран натиск в завършека на мача, но добрата защита и отличните намеси на вратаря Роман Васенев съхраниха крехкия аванс на „Карнобат“, който след 90 минути игра спечели 3 точки и победа с 1:0.

Домакините бяха в тази среща без куп основни играчи. Срещу „Димитровград“ не се изявиха наказаните Пламен Димитров и Диян Лефтеров, Живко Димов, който е с контузия, както и Яни Николов, който е на лагер с националния отбор за аматьори.

КАРНОБАТ“: Роман Васенев, Тодор Няголов, Стоян Калпаклиев, Ясен Тузаков, Димитър Попов, Ангел Лазаров, Марин Маринов, Димитър Петров, Георги Бинев /84 – Митко Митев/, Петър Колев, Йозгюр Садула

ПРЕЗИДЕНТЪТ НА "МАСТЕР" МАРТИН БОШНАКОВ ВКАРА 5 ГОЛА, ИГРА С БЕРБАТОВ
22:17, 20 Юни 2012 - BTV.BG
Звездата на българския футбол Димитър Бербатов се премести да играе минифутбол от Слънчев бряг в Бургас, но този път застана като централен защитник, съобщи BTV. .. още
АС НА „СПАРТА” ПРАЗНУВА ЧРД С КОНДЬО, ЧЕРПИ С АГНЕ
00:48, 31 Май 2012 - BURGASFOOTBALL.COM
Едно от атрактивните имена в селекцията на „Спарта” /Бургас/ и голям фен на английския „Тотнъм” - Димитър Видев – Шпората отбеляза пореден рожден ден. Голаджията .. още
ПРЕКРАТИХА РЕГИОНАЛНОТО „ЕЛ КЛАСИКО” В ПЕТА ДИВИЗИЯ
21:25, 07 Май 2012 - BURGASFOOTBALL.COM
Регионално „Ел класико”, вечната класика на „Б” ОФГ между „Сокол” /Порой/ и „Белите гълъби” /Гълъбец/ не завърши. Мача се игра в събота, но бе .. още