За достъп до цялото съдържание на сайта изпратете SMS с текст bsfootball на номер 1092 (2.40 с ДДС)
вход в сайта:
ПРЕКРАТИХА РЕГИОНАЛНОТО „ЕЛ КЛАСИКО” В ПЕТА ДИВИЗИЯ
21:25, 07 Май 2012 - BURGASFOOTBALL.COM
Регионално „Ел класико”, вечната класика на „Б” ОФГ между „Сокол” /Порой/ и „Белите гълъби” /Гълъбец/ не завърши. Мача се игра в събота, но бе прекратен в 70-та минута при 2:1, когато на терена са нахлули фенове на гостуващия отбор, които по думи на домакините са нападнали техни играчи, търсейки саморазправа. Неутрален зрител, присъствал на срещата, сподели пред сайта, че запалянковците са били афектирани от реплика на играч на „Сокол”, за това и влезли на игрището.

„Нашите фенове бяха 10 човека, а техните сигурно над 100. Безпричинно някъде около 70-та минута вкупом влязоха на игрището и подгониха нашите играчи. Ситуацията бе решена с прекратяване на срещата от страна на главния съдия”, заяви мениджърът на „Сокол” /Порой/ Злати Ценов. Преди спирането на мача "Сокол" водеше с 2:1, а головете бяха дело на Калоян Алексиев и Емил Гетов. По всяка вероятност ОС на БФС ще присъди служебна победа с 5:0 в полза на „соколите” от Порой.

„Б” ОФГ Център – 16 кръг, сезон 2011/2012

Ястреб /Страцин/ - Бяла река /Зайчар/ 2:2

Сокол /Порой/ - Белите гълъби /Гълъбец/ *5:0 сл. /прекр. при 2:1 в 70 мин./

Барселона /Просеник/ - Балкан /Горица/ 3:2

Топчийско – Просеник 4:4

Балкан /Добра поляна/ - Балкан /Планиница/ 1:2

*Резултатът 5:0 сл. за мача на „Сокол” с „Белите гълъби” не е потвърден от ОС на БФС, но е включен в класирането и влияе върху моментното класиране.

Балкан /Планиница/ - Просеник

*ОС на БФС си запазва правото на промени в програмата!

*Burgasfootball.com не носи отговорност за несъстояли се срещи!

*Първенецът не влиза директно в „А” ОФГ, а играе баражи за попълване на три квоти в четвърта дивизия!

ПРЕЗИДЕНТЪТ НА "МАСТЕР" МАРТИН БОШНАКОВ ВКАРА 5 ГОЛА, ИГРА С БЕРБАТОВ
22:17, 20 Юни 2012 - BTV.BG
Звездата на българския футбол Димитър Бербатов се премести да играе минифутбол от Слънчев бряг в Бургас, но този път застана като централен защитник, съобщи BTV. .. още
АС НА „СПАРТА” ПРАЗНУВА ЧРД С КОНДЬО, ЧЕРПИ С АГНЕ
00:48, 31 Май 2012 - BURGASFOOTBALL.COM
Едно от атрактивните имена в селекцията на „Спарта” /Бургас/ и голям фен на английския „Тотнъм” - Димитър Видев – Шпората отбеляза пореден рожден ден. Голаджията .. още
Регионално „Ел класико”, вечната класика на „Б” ОФГ между „Сокол” /Порой/ и „Белите гълъби” /Гълъбец/ не завърши. Мача се игра в събота, но бе .. още
ЗЛАТИ ЦОНЕВ ИЗБУХНА: СЪДИЙСТВОТО В ЗАЙЧАР БЕ ТРАГИЧНО, ПОДАВАМ ЖАЛБА
11:48, 29 Април 2012 - BURGASFOOTBALL.COM
Мениджърът на „Сокол” /Порой/ Злати Цонев бе крайно разочарован след мача на неговия отбор в Зайчар. „Соколите” загубиха с 0:3 и обвиниха главния рефер Слави Адамов за лошото .. още